cessment امنیت سایبری لهستان لهستان اطلاعات

cessment: امنیت سایبری لهستان لهستان اطلاعات اطلاعات دیجیتال وزارت دفاع وزارت کشور فضای سایبری

گت بلاگز وب‌گردی حرف‌های برادر شهید تیموری خطاب به تکفیری‌ها

برادر شهید «جواد تیموری» اعتقاد است که کارها تکفیری‌ها باعث زیاد شدن عزم و اراده کشور عزیزمان ایران در ریشه‌کن کردن آنان می‌شود.

حرف‌های برادر شهید تیموری خطاب به تکفیری‌ها

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، نخستین شهید اتفاق تروریستی روز چهارشنبه 17 خردادماه در مجلس شورای اسلامی، شهیدی متولد دهه 70 به نام «جواد تیموری» بود. او از سال 90 با ورود به سپاه حفاظت انصار، در بخش حفاظت مجلس مشغول به کار شد. تیموری بارها در جمع خانواده از علاقه اش جهت رفتن به سوریه گفته بود؛ ولی مزد شهادتش را همزمان با سالگرد عقدش در پایتخت کشور عزیزمان ایران گرفت. «رضا تیموری» برادر بزرگتر شهید تیموری نیز از شهدای دوران دفاع مقدس بود، که در عملیات مرصاد به شهادت رسید.
محسن تیموری برادر دیگر شهید جواد تیموری، با اشاره به شهادت برادرش گفت: جواد در رسیدن به برادر بزرگتر از ما سبقت گرفت و همان طور که برادر بزرگ ما در عملیات مرصاد (نبرد با تروریست های شرکت مجاهدین خلق) به شهادت رسید، جواد هم در دفاع از مردم در مجلس به وسیله تروریست ها به شهادت رسید.

عبارات مهم : سوریه

وی عمر داعش و تکفیری ها را با انجام اینگونه اعمال تمام شده است دانست و گفت: داعشی ها و وهابی ها نشان می دهند به آخر خط رسیده اند و همانطور که رهبر انقلاب فرموده هست، به یاری امام وقت (عج) تکفیری ها را نابود می کنیم و دیر نیست که ریشه آنها کنده شود.
برادر نخستین شهید اتفاق تروریستی مجلس به نحوه شهادت برادرش اشاره کرد و گفت: جواد مشغول بازرسی یکی از مراجعان بود که تکفیری ها از پشت تیراندازی می کنند. اینها رسمشان ناجوانمردی است و از وقت یزید هم همینطور بودند، آیا که از دار و دسته یزیدیان هستند، از پشت تیراندازی کردند و ابتدا شخصی که بازرسی می شد را نشانه قرار دادند و بعد به برادرم شلیک می کنند و هنگامی که به زمین می افتد به سرش تیر خلاصی می زنند.
محسن تیموری گفت: برادرم فدای راه امام حسین (ع) و حضرت علی اکبر (ع) شد. خون ما رنگین تر از خون فرزندان اباعبدالله نیست و وقت شود خودم هم به سوریه می روم. به برادرم گفتم جواد بارک الله، منتظر باش که ماهم بیاییم.
وی با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهید ادامه داد: جواد بسیار بامعرفت و مهربان بود. خیلی خاطره با هم داریم. بسیار خوش اخلاق بود. به شوخی می گفت یک روز می روم سوریه، بلافاصله می گفت ولی مادر نمی تواند تحمل کند. چقدر تلاش می کرد هیئت بگیریم و روضه برگزار کنیم. خودش مداح بود و مداحی می کرد.
برادر شهید تیموری افزود: اصلا فکر شهادتش را نمی کردم. مثل همان شعری که می گوید: «ما مدعیان صف اول بودیم، از آخر مجلس شهدا را چیدند» شهادت قسمت جواد شد.
برادر نخستین شهید حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جواد متولد سال 70 بود و 4 سال بود که ازدواج کرده بود روز شهادتش همزمان با تاریخ عقدش شد که این هم یک جور عروسی جهت جواد بود. چهلمین روز شهادتش هم با سالگرد شهادت برادرم یکی می شود. برادر دیگرم «رضا تیموری» در درگیری با منافقین غافلگیر شد و یک جورهایی نوع شهادتشان هم مثل هم بود. هر دو نفرشان به مادرشان حضرت زهرا (س) اقتدا کردند.
وی در آخر به لحظه رسیدن خبر شهادت برادر اشاره کرد و گفت: خبر رسید که در مجلس درگیری شده. می دانستم جواد در بخش ملاقات مردمی هست، اسمی به نام تیموری شنیدم؛ ولی بعضی از دوستان که می درخواست کردند از عنوان باخبر نشویم، گفتند کسی دیگر هست، بعد از آن با مراجعه به بیمارستان بقیه الله (عج) متوجه شدم جواد به شهادت رسیده است.
منبع: دفاع پرس
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سوریه | تروریستی | حمله تروریستی | تکقیری ها | شهید تیموری | حادثه تروریستی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog