cessment امنیت سایبری لهستان لهستان اطلاعات

cessment: امنیت سایبری لهستان لهستان اطلاعات اطلاعات دیجیتال وزارت دفاع وزارت کشور فضای سایبری

گت بلاگز همدان اجرای 18 برنامه همزمان با هفته جوان در ملایر

رئیس ورزش و جوانان ملایر از اجرای 18 برنامه همزمان با هفته جوان در این شهرستان خبر داد.

اجرای 18 برنامه همزمان با هفته جوان در ملایر

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ غلامحسین اکبری با گرامیداشت هفته جوان به همه جوانان اظهار کرد: همزمان با هفته جوان برنامه های مختلفی در سطح شهرستان ملایر در حال انجام است.

عبارات مهم : اداره
وی غبارروبی گلزار مطهر شهدای گمنام، دیدار شرکت های مردم نهاد با فرماندار و امام جمعه ملایر و گردهمایی سمن ها را از جمله این برنامه ها در این هفته در ملایر دانست.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر از برگزاری مراسم خوش حالی بزرگ روز جوان در ملایر خبر داد و گفت: این برنامه با همکاری و همکاری اداره ارشاد، شهرداری، اداره ورزش و جوانان و بعضی نهادهای مردمی سه شنبه 19 اردیبهشت ماه در سینمافرهنگیان با حضور جوانان ملایر برگزار خواهد شد.

وی در ادامه به برگزاری همایش بزرگ پیاده روی «صبح و نشاط» در ملایر اشاره کرد و افزود: محوری ترین برنامه هفته جوان این همایش بود که جمعه هفته گذشته با حضور حدود یکصد هزار نفر از مردم ورزش دوست ملایر برگزار شد.

اکبری تصریح کرد: این برنامه به صورت زنده در برنامه «صبح و نشاط» از شبکه سوم سیما پخش و به قید قرعه نیز به بیش 150 نفر جوایز ارزنده ای اهدا شد.

وی در ادامه برگزاری کارگاه جوان و خانواده ، کارگاه پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی را نیز از دیگر برنامه های هفته جوان در ملایر برشمرد و افزود: مسابقه کلوب های کاراته شهرستان ملایر از دیگر برنامه های هفته جوان در ملایر است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر برگزاری مراسم خوش حالی 313 و پخش مستقیم سیمای استان، برگزاری مسابقه های اسکیت دختران و پسران و برگزاری مسابقه های سه گانه دختران را از دیگر برنامه های هفته جوان در ملایر برشمرد.

وی از معرفی جوان نخبه به ستاد نماز جمعه شهرستان ملایر و تقدیر از جوان نخبه در نماز جمعه خبر داد و خاطرنشان کرد: تهیه بروشورهای زندگی نامه حضرت علی اکبر(ع) تهیه بروشورهای با عنوان ازدواج آسان، اجرای جنگ های خوش حالی در بخش های سامن و جوکار به وسیله سمن ها و اجرای برنامه موسیقی سنتی به وسیله سمن ها نیز از دیگر برنامه های این هفته در ملایر خواهد بود.
انتهای خبر/ د

واژه های کلیدی: اداره | ملایر | برنامه | جوانان | مسابقه | برگزاری | برگزاری مراسم | هفته جوان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog