cessment امنیت سایبری لهستان لهستان اطلاعات

cessment: امنیت سایبری لهستان لهستان اطلاعات اطلاعات دیجیتال وزارت دفاع وزارت کشور فضای سایبری

گت بلاگز فضای مجازی پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

اینستاگرام با بروزرسانی اخیر خود به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا تصویرهای و پست‌‌های خود را از طریق وب‌سایت این سرویس و بدون نیاز به راه اندازی اپلیکیشن، ا

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

به گزارش خبرنگار حوزه فناوریگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛قبل از این بروز رسانی، کاربرانی که به صفحه وب اینستاگرام وارد می شدند، تنها می توانستند فعالیت هایی از قبیل مرور پست ها، لایک کردن، ارسال نظر، جستجو و هشدارها را ببینید، ولی قادر به پست تصویر و تصویری نبودند.

اما در حال حاضر، با این آپدیت، بازدیدکنندگان با استفاده از مرورگر گوشی خود امکان پست تصویرهای را در صفحه ی شخصی خود خواهند داشت.

عبارات مهم : ارسال

با این حال کاربران، هنوز هم نمی توانند فیلم و ویدئو های تصویری را ارسال کنند یا از فیلترها بهره ببرند؛ همچنین اشتراک گذاری و ایجاد داستان (Story)، دیدن خبر های مستقیم و دایرکت از نسخه وب این سرویس در دسترس نیست.

با این وجود، این ممکن است امکان پست تصویرهای به صورت مستقیم از طریق مرورگر کامپیوتر به عنوان خبری خوب تلقی بشود. به خصوص جهت آن دسه از افرادی که به دنبال ارسال تصویرهای خود به طور مستقیم از کامپیوتر هستند.

نحوه پست گذاشتن با کامپیوتر به این صورت است که بازدیدکنندگان با این روش راحت می توانند با دسترسی مستقیم به گزینه اشتراک گذاری تصویرهای (photo-sharing) با کامپیوتر شخصی خود از نسخه ی تحت وب اینستاگرام بهره ببرند.

برای این کار سایت اینستاگرام را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

در کروم: کلیدهای ترکیبی CTRL+SHIFT+I را بفشارید. در این لحظه پنجره توسعه دهنده به صورت پاپ آپ در سمت راست یا پایین نمایشگر، ظاهر می شود.

در قسمت بالای صفحه توسعه دهنده، آیکونی که شبیه به تبلت در کنار عبارت “Elements” هست، پیدا کنید. بدهید ترتیب ظاهر وب سایت از حالت دسکتاپ به گوشی هوشمند عوض کردن می کند و موجب می شود که سایت به این فکر بیفتد که از طریق یک گوشی همراه به آن متصل شده است است.

منبع: پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران


انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ارسال | مرورگر | کامپیوتر | اینستاگرام | مرورگر کامپیوتر | پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر | اینستاگرام | بروزرسانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog